fbpx

Kim jesteśmy ?

Jesteśmy zespołem entuzjastów, których celem jest rozwiązanie problemu złej jakości, funkcjonalności, dopasowania i wzornictwa konwencjonalnych dywaników. 

Kierowcy, podróżni, marzyciele zmęczeni brakiem możliwości wyjścia z samochodu z czystymi butami jesienią i zimą, zmęczeni faktem, że dywaniki w nowo zakupionym pojeździe wyglądają na używane i nieosiągalne po miesiącu użytkowania. Zmęczeni brakiem kolorów i opcji dostosowywania wzorów na tradycyjnych dywanikach gumowych oraz welurowych. 

A irytacja, z którą walczyliśmy, doprowadziła nas do powstania EVA Dywaników – firmy, której celem jest zapewnienie jak najlepszej funkcjonalności, jakości i wydajności dywanika, ponieważ wierzymy, że my i nasze samochody na to zasługujemy.

Uwielbiamy czystość, perfekcyjne połączenie funkcjonalności z autentycznym wyglądem, a także dopasowane wzornictwo, i to właśnie wpisujemy w każdy z naszych produktów.

2017

Zimą troje przyjaciół udało się w podróż samochodem. Pojechali trasą Warszawa - Lizbona, Lizbona - Oslo, Oslo - Warszawa. 9000 kilometrów, które przyszło im pokonać, pokazało im, codzienność dalekich podróży samochodem. Odrębne strefy klimatyczne z wahaniami temperatur, doświadczenia z rozlaną kawą i okruszkami kanapek, słoną wodą i piaskiem na podłodze samochodu oraz topniejącym śniegiem i brudem na butach. Tak naprawdę nie miało znaczenia, czy podłoga była pokryta welurem czy gumą - zawsze był bałagan.

2018

Po serii zbiegów okoliczności, rozmowie z kolegą chemikiem, odkryciu formuły octanu etylenowo-winylowego, zrozumieli że mogą stworzyć coś, czego brakowało ich samochodom na każdym etapie podróży. Produktu, który poprawia zarówno komfort, funkcjonalność, jak i styl.

2019

Połączeni wspólnym celem zapewnienia doskonałej czystości i ochrony podłogi samochodu bez utraty stylowego wyglądu, troje przyjaciół zostało partnerami. Doprowadziło to do powstania EVA dywaników - produktu zaprojektowanego tak, aby podróżowanie samochodem dla każdego kierowcy i pasażera było jak najbardziej przyjemne. Ponieważ My jak i nasze samochody zasługujemy na to.

EVA Dywaniki © 2020
All Rights Reserved.

×

Koszyk

Masz pytanie? Nasi konsultanci chętnie Ci doradzą.