Używamy plików cookie, aby poprawić jakość korzystania z naszej strony internetowej. Przeglądając tę stronę, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookie
Strefa bezpiecznych zakupów

E-karta podarunkowa

e-Karta podarunkowa to idealny prezent dla każdego fana i fanki motoryzacji. Jeśli chcesz sprawić bliskiej osobie praktyczny i stylowy prezent, który będzie przynosić jej radość przez lata, podaruj jej e-Kartę EVA Dywaniki.

Ty decydujesz, na jaką kwotę będzie Bon, a osoba, której go podarujesz o całej reszcie - najciekawsza część zamawiania, czyli konfiguracja własnego zestawu jest częścią prezentu!

e-Karta podarunkowa jest wysyłana drogą elektroniczną. Po zakupie klient otrzymuje e-mail z potwierdzeniem zakupu, jego wartością i e-kartą podarunkową.

Po opłaceniu zamówienia e-Karta podarunkowa jest przesyłana na adres e-mail podany w zamówieniu w formie pliku PDF. (polecamy podać swój adres e-mail, aby spersonalizować życzenia)

Możesz ją wydrukować, lub przekazać bliskiej osobie w formie elektronicznej. Na e-Karcie znajduje się unikalny kod do wykorzystania w sklepie internetowym EVA Dywaniki.

Aby skorzystać z kodu należy skonfigurować wybrany zestaw w sklepie internetowym, a następnie wpisać unikalny kod w polu “dodaj kod” w koszyku podczas składania zamówienia.

Kod może zostać użyty tylko raz - nie ma możliwości użycia go do więcej niż jednego zamówienia.

Przy zakupie e-Karty podarunkowej obowiązuje 14-dniowy okres zwrotu. Zwrot środków jest możliwy wyłącznie jeśli unikalny kod nie został użyty. Nie ma możliwości wypłacenia części środków z e-Karty.

Wybierz kwotę
    • Poland (Polska) +48
  • 200 znaków pozostało
    Podgląd
  • Regulamin
Develop, web-2a.ru